Kuusiokoloruuvinväänninhylsy 3/8 tuumaa, eristetty
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201.
DIN 7422.
Rakenne
Muovieristys jopa 1000 V DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201:n mukaisesti.
Huomautus
Työskentelyyn enintään 1000 voltin jännitteillä. Turva-alueella vain eristettyjä työkaluja (nro 637681–637689) saa yhdistää toisiinsa.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Työkalut ja komponentit jännitteisten osien käsittelyyn enintään 100 V:n jännitteellä. Vain käytettäväksi HOLEX-VDE-järjestelmäkomponenttien kanssa.
Sopimaton käyttö
- Älä muuta työkaluja tai komponentteja.
- Älä yhdistä sopimattomiin ulkoisiin komponentteihin.
- Älä käytä jännitteisillä osilla, joiden jännite ylittää 100 V.
Normi
DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201.
DIN 7422.
Malli
Muovieristyksellä 1000 V:iin asti standardin DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti.
Huomautus
Töihin jännitteillä 1000 volttiin saakka. Turva-alueella saa yhdistellä keskenään vain eristettyjä työkaluja (nro 637681–637689).
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokantaruuvitaltta |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Tuotetyyppi | hylsyavainkärki |
| Pinta | muovieristetty |
| Lukitusrenkaalla | ei |
| Pallonmuotoisella päällä | ei |
| Kuusikulmainen | 8 mm |
| Pituus | 75 mm |
| Terän pituus, eristämätön | 16 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 637689 |
|---|---|
| EAN | 4067263112808 |