Nivelöity kuusiokantahylsy 1/4 tuumaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | kuusiokolo-hylsyavaimet |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Pituus | 34 mm |
| ⌀ ulostulopuolella | 11.7 mm |
| Avaimenväli | 8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 631270 |
|---|---|
| EAN | 4991644004058 |