Kuusiokolohylsy 1/4 tuumaa, pitkä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 3124-L
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin.
Optimaalinen kuitusuunta erityisen taontamenetelmän ansiosta. Avainvälit tiukoin toleranssein. Hylsy ei luista ruuvin kulmien yli ja suojaa siten ruuvinkantoja ja muttereita. Jännitys- ja vääntymävapaasti öljykylvyssä karkaistu tarkan istuvuuden varmistamiseksi. Pyörötyöstetty pinta AS-Drive-profiililla.
Sisänelikulma reiällä DIN 3120-D 6,3:n mukaan.
Materiaali
HPQ®-teräs vaativaan käyttöön, hilseilemätön nikkelipinnoitettu kromaus.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-hylsyavaimet |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Materiaali | Kestävää HPQ®-terästä. |
| Normi | DIN 3124 |
| Pinta | kromaus nikkelipinnoitteella |
| AS-Drive-profiililla | kyllä |
| Pituus | 50 mm |
| ⌀ ulostulopuolella | 16.5 mm |
| Avaimenväli | 12 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 631400 |
|---|---|
| EAN | 4018754000265 |