12-kulmahylsy 1/4 tuumaa, pitkä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 3124-L
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta viistetty, jotta tarttuu nopeasti ruuvinkantoihin.
Avainvälit tiukoin toleranssein ja HT-Drive-profiili säästävät ruuvinkantoja ja muttereita. Ohutseinäinen myös työskentelyyn erittäin ahtaissa tiloissa.
Sisäneliö reiällä DIN 3120-D 6,3:n mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Huomautus
GARANT- ja HOLEX-12-kulmahylsyavaimen teräosat, pitkät, ovat saatavana myös tuumamitoissa (GARANT: nro 631442; HOLEX: nro 631452).
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Pinta | kromattu |
| Pituus | 50 mm |
| ⌀ ulostulopuolella | 9.3 mm |
| Avaimenväli | 6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 631439 |
|---|---|
| EAN | 4062406264345 |