12-kulmahylsy 1/4 tuumaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 3124
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaan tarttumiseen ruuvinkantoihin.
Tiukat avainvälitoleranssit ja HT-Drive-profiili säästävät ruuvinkantoja ja muttereita. Ohutseinäiset myös työskentelyyn hyvin ahtaissa tiloissa.
Sisäneliö reiällä DIN 3120-D 6,3 mukaisesti.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Huomautus
GARANT- ja HOLEX-12-kulmahylsyavaimen kärjet ovat saatavilla myös tuumamitoissa (GARANT: nro 630932; HOLEX: nro 630962).
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsykärki |
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Pinta | kromattu |
| Pituus | 25 mm |
| ⌀ ulostulopuolella | 15.9 mm |
| Avaimenväli | 11 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 630929 |
|---|---|
| EAN | 4062406231125 |