Kuusiokolohylsy 3/8" täysin VDE-eristetty
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN EN 60900 / VDE 0682-201
Malli
Muovieristyksellä 1000 volttiin asti DIN EN 60900 / VDE 0682-201 -standardin mukaisesti.
Huomautus
Töihin, joissa jännitteet ovat enintään 1000 V. Turva-alueella vain täyseristettyjä työkaluja (nro 637650–637656) saa yhdistää toisiinsa.
Tekniset tiedot
| Pinta | kromattu, muovieristeellä |
|---|---|
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Vetoprofiili | 6-kulmahylsyt |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| AS-Drive-profiililla | ei |
| ⌀ ulostulopuolella | 28 mm |
| Pituus | 45 mm |
| Avaimenväli | 17 mm |
| Vetoprofiili | 6-kulmahylsyt |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 637656 |
|---|---|
| EAN | 4007555300179 |