Kuusiokärkihylsy 3/8 tuumaa 16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 3124
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin. Sisäneliö DIN 3120:n mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Huomautus
GARANT- ja HOLEX-kuusiokärkihylsyjä on saatavana myös tuumamitoissa (GARANT: nro 637232; HOLEX: nro 637222).
Tekniset tiedot
| Pinta | kromattu |
|---|---|
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Vetoprofiili | Kuusikulmahylsyt |
| Normi | DIN 3124 |
| AS-Drive-profiililla | ei |
| ⌀ ulostulopuolella | 22 mm |
| Pituus | 27 mm |
| Avaimenväli | 16 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63722016 |
|---|---|
| EAN | 4045197163226 |