Kuusiokoloavainhylsy 3/8 tuumaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 3124
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisältä viistetty nopeaa otetta varten ruuvinkannoista. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Huomautus
GARANT- ja HOLEX-kuusiokoloavainhylsyt ovat saatavana myös tuumamitoissa (GARANT: nro 637232; HOLEX: nro 637222).
Tekniset tiedot
| Pinta | kromattu |
|---|---|
| Materiaali | kromivanadiiniterästä |
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Vetoprofiili | Kuusikulmahylsyt |
| Normi | DIN 3124 |
| AS-Drive-profiililla | ei |
| ⌀ ulostulopuolella | 15.9 mm |
| Pituus | 25 mm |
| Avaimenväli | 11 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 637220 |
|---|---|
| EAN | 4045197163172 |