Kuusiokolohylsy 1 tuuma
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 3124
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta viistetty nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin. Avainvälit tarkoin toleranssein. Sisäneliö DIN 3120-D 25 mukainen, reiällä ja vapautuspainikkeella.
Materiaali
Kromiseosteräs, hilseilemätön kromipinnoite nikkelin päällä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
|---|---|
| Vetoprofiili | Kuusiokolohylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1 tuuma |
| ⌀ ulostulopuolella | 87 mm |
| Pituus | 105 mm |
| Avaimenväli | 65 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokolohylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 647100 |
|---|---|
| EAN | 4018754009961 |