Kuusiokolo-/kuusiohylsy 1/2 tuumaa, täysin VDE-eristetty 11 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Muovieristyksellä jopa 1 000 V standardin DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti.
Huomautus
Töihin jännitteillä enintään 1000 V. Turva-alueilla vain täyseristettyjä työkaluja (nro 643801–643809) saa yhdistää keskenään.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Työkalut ja komponentit jännitteisten osien käsittelyyn enintään 100 V jännitteeseen asti. Vain käytettäväksi HOLEX-VDE-järjestelmäkomponenttien kanssa.
Sopimaton käyttö
- Älä muuta työkalua tai komponentteja.
- Älä yhdistä sopimattomiin, ulkoisiin komponentteihin.
- Älä käytä jännitteisiin osiin, joiden jännite ylittää 100 V.
Rakenne
Muovieristys enintään 1 000 V standardin DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaan.
Huomautus
Töihin jännitteillä enintään 1000 V. Turva-alueilla vain täyseristettyjä työkaluja (nro 643801–643809) saa yhdistää keskenään.
Tekniset tiedot
| Pinta | muovieristetty |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloruuvimeisseli |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| AS-Drive-profiililla | ei |
| ⌀ ulostulopuolella | 22 mm |
| Pituus | 59 mm |
| Avaimenväli | 11 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloruuvimeisseli |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G64380711 |
|---|---|
| EAN | 4067263120759 |