Kuusiokolo-/kuusiohylsy 1/2 tuumaa, täysin VDE-eristetty
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muovieristys jopa 1 000 V standardin DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti.
Huomautus
Töihin, joissa jännite on enintään 1000 V. Turva-alueilla vain täyseristettyjä työkaluja (nro 643801–643809) saa yhdistää keskenään.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Työkalut ja komponentit jännitteisten osien käsittelyyn enintään 11000 V jännitteellä. Vain käytettäväksi HOLEX-VDE-järjestelmäkomponenttien kanssa.
Sopimaton käyttö
- Älä muuta työkaluja tai komponentteja.
- Älä yhdistä sopimattomiin ulkoisiin komponentteihin.
- Älä käytä jännitteisissä osissa, joiden jännite ylittää 11000 V.
Rakenne
Muovieristys enintään 1 000 V standardin DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaan.
Huomautus
Töihin jännitteillä enintään 1000 V. Turva-alueilla vain täyseristettyjä työkaluja (nro 643801–643809) saa yhdistää keskenään.
Tekniset tiedot
| Pinta | muovieristetty |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloruuvimeisseli |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| AS-Drive-profiililla | ei |
| ⌀ ulostulopuolella | 24 mm |
| Pituus | 59 mm |
| Avaimenväli | 13 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokantaruuviavain |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 643807 |
|---|---|
| EAN | 4067263120773 |