Kuusiokolohylsy, 3/8 tuumaa, täysin VDE-eristetty 16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201.
Rakenne
Muovieristeellä jopa 1000 V standardin DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti.
Huomautus
Työskentelyyn jännitteillä enintään 1000 V. Turva-alueella vain eristettyjä työkaluja (nro 637681–637689) saa yhdistää keskenään.
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Työkalut ja komponentit jännitteisten osien käsittelyyn enintään 1 V:n jännitteellä. Vain käytettäväksi HOLEX-VDE-järjestelmäkomponenttien kanssa.
Sopimaton käyttö
- Älä muuta työkaluja tai komponentteja.
- Älä yhdistä sopimattomiin ulkoisiin komponentteihin.
- Älä käytä sitä jännitteisillä osilla, joiden jännite ylittää 1 V.
Normi
DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201.
Rakenne
Muovieristys jopa 1000 V standardin DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti.
Huomautus
Töihin jännitteisiin saakka 1000 V. Turva-alueella vain eristettyjä työkaluja (nro 637681 – 637689) saa yhdistää keskenään.
Tekniset tiedot
| Pinta | muovieristetty |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-ruuvimeisseli |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| AS-Drive-profiililla | ei |
| ⌀ ulostulopuolella | 27 mm |
| Pituus | 45 mm |
| Avaimenväli | 16 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-ruuvimeisseli |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63768716 |
|---|---|
| EAN | 4067263080459 |