Kuusiokolohylsy, 3/8 tuumaa, täysin VDE-eristetty 15 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201.
Rakenne
Muovieristyksellä enintään 1000 V DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 -standardin mukaisesti.
Huomautus
Työskentelyyn jännitteillä enintään 1000 V. Turva-alueella saa yhdistää keskenään vain eristettyjä työkaluja (nro 637681–637689).
Käyttötarkoitus
Käyttötarkoitus
- Työkalut ja komponentit jännitteisten osien käsittelyyn enintään 1800 V:n jännitteeseen saakka. Vain käytettäväksi HOLEX-VDE-järjestelmäkomponenttien kanssa.
Soveltumaton käyttö
- Älä muuta työkalua tai komponentteja.
- Älä yhdistele soveltumattomiin ulkoisiin komponentteihin.
- Älä käytä jännitteisissä osissa, joiden jännite ylittää 1800 V.
Normi
DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201.
Rakenne
Muovieristys jopa 1000 V standardin DIN EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti.
Huomautus
Töihin jännitteisiin saakka 1000 V. Turva-alueella vain eristettyjä työkaluja (nro 637681 – 637689) saa yhdistää keskenään.
Tekniset tiedot
| Pinta | muovieristetty |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsy |
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-ruuvimeisseli |
| Normi | SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| AS-Drive-profiililla | ei |
| ⌀ ulostulopuolella | 26 mm |
| Pituus | 45 mm |
| Avaimenväli | 15 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloruuvitaltta |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63768715 |
|---|---|
| EAN | 4067263080442 |