12-kulmahylsy, 3/8 tuumaa pitkä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 3124-L
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkantojen ympärille. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukaan.
Optimaalinen kuitusuunta erityisen taontamenetelmän ansiosta. Avainvälit tiukoin toleranssein ja AS-Drive-profiili, joka suojaa ruuveja ja muttereita. Jännitys- ja kieroutumattomaksi karkaistu öljykylvyssä tarkan istuvuuden varmistamiseksi. Pyöristetty.
Materiaali
HPQ®-teräs vaativiin käyttökohteisiin, hilseilemätön nikkelialustainen kromaus.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsy |
|---|---|
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| ⌀ ulostulopuolella | 21.7 mm |
| Pituus | 60 mm |
| Avaimenväli | 16 mm |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 637300 |
|---|---|
| EAN | 4018754002221 |