12-kulmahylsy, 3/8 tuumaa 19 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 3124
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkannoista. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukaan.
Avainvälit tiukoin toleranssein ja HT-Drive-profiili suojaavat ruuvinkantoja ja muttereita.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
|---|---|
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
| ⌀ ulostulopuolella | 25.6 mm |
| Pituus | 29 mm |
| Avaimenväli | 19 mm |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63702919 |
|---|---|
| EAN | 4062406061043 |