12-kulmahylsy 1 tuuma
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN 3124
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäviistetty nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin. Avainvälit tarkoin toleranssein. Sisäneliö DIN13120-D25:n mukainen, reikä ja vapautuspainike.
Materiaali
Kromi-seosteräs, hilseilemätön kromipinnoite nikkelin päällä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsy |
|---|---|
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1 tuuma |
| ⌀ ulostulopuolella | 47 mm |
| Pituus | 67 mm |
| Avaimenväli | 34 mm |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 647000 |
|---|---|
| EAN | 4018754009893 |