Hylsyavainsarja tuumakoot, 1/2 tuuman nelivääntiö, 23 osaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromi-seosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville/muttereille hienokierteellä 3/4 tuumaan asti (amerikkalaiset koot).
Toimitussisältö, taulukkokäyttö
12-kulmahylsyt: 17 kpl nro 642400
koko 3/8; 7/16; 1/2; 9/16; 19/32; 5/8; 11/16; 3/4; 25/32; 13/16; 7/8; 15/16; 1; 1.1/16; 1.1/8; 1.3/16; 1.1/4
T-kahva: 1 kpl nro 641300 koko 300
Jatkovarret: 3 kpl nro 641000 koko 50; 130; 255
nivel: 1 kpl nro 641600 koko 1/2
räikkäväännin: 1 kpl nro 640100 koko 1/2
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pituus | 454 mm |
| Leveys | 253 mm |
| Korkeus | 64 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | 12-kulma-hylsyavaimet; 12-kulma-hylsyavaimet; 12-kulma-hylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen koot | tuumaa |
| Osien lukumäärä | 23 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 3/8-1.1/4 tuumaa |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 3/8-1.1/4 tuuma |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G638711 |
|---|---|
| EAN | 4018754260966 |