Hylsyavainsarja 3/8 tuuman neliö, 19 osaa 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaiset, hylsyt standardin DIN 3124 mukaiset. Sisä-/ulkopuoliset neliöliitännät standardin DIN 3120 mukaiset.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkokuusiokoloruuveille/muttereille, kierre M5–M14.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
Hylsyt: 14 kpl koot 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22 mm
T-kahva: 1 kpl nro 635720
Jatkovarret: 2 kpl nro 635420, pituudet 75; 240
Yleisnivel: 1 kpl nro 636220
Räikkäväännin: 1 kpl nro 635090
Säilytys: ABS-muovilaatikkoRakenne
Kuusiokantahylsyillä nro 637220.
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaiset, hylsyt standardin DIN 3124 mukaiset. Sisä-/ulkopuoliset neliöt standardin DIN 3120 mukaiset.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuveille/muttereille, kierre M5–M14.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Hylsyt: 14 kpl koot 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22 mm
T-kahva: 1 kpl nro 635720
Jatkovarret: 2 kpl nro 635420 koot 75; 240
Yleisnivel: 1 kpl nro 636220
Räikkäväännin: 1 kpl nro 635090
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 357 mm |
| Leveys | 174 mm |
| Korkeus | 47 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Vetoprofiili | 6-kulmainen hylsyavain; 6-kulmainen hylsyavain; 6-kulmainen hylsyavain |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 8-22 mm |
| Osien lukumäärä | 19 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6339186 |
|---|---|
| EAN | 4062406230746 |