Hylsyavainsarja, 3/8 tuuman nelikanta, tuumamitat 28 osaa 28 28
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Vääntö- ja liitososat DIN 3122 / 3123 mukaan. Kaikki osat muovilaatikossa.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Toimitussisältö taulukkokäyttö
12-kulmaiset hylsyt: 12 kpl, vastaa nro 637100
Koot 1/4; 5/16; 11/32; 3/8; 7/16; 1/2; 9/16; 5/8; 11/16; 3/4; 13/16; 7/8 tuumaa
12-kulmaiset hylsyt, pitkät: 9 kpl, kuten nro 637322, koot 5/16; 11/32; 3/8; 7/16; 1/2; 9/16; 5/8; 11/16; 3/4 tuumaa
Sytytystulppahylsyt 12-kulmainen: 2 kpl, kuten nro 637329, koot 16; 20,8
Ruuvimeisselikahva: 1 kpl, kuten nro 635720, koko 200
Jatkovarret: 2 kpl, kuten nro 635420, koot 75; 250
Yleisnivel: 1 kpl, vastaa nro 636220
Räikkäväännin: 1 kpl, vastaa nro 635090
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | Muovikotelo |
| Pituus | 350 mm |
| Leveys | 302 mm |
| Korkeus | 84 mm |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet; 12-kulmahylsyavaimet; 12-kulmahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa; 3/8 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 28 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 1/4-7/8 tuumaa |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 1/4-7/8 tuuma |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63004828 |
|---|---|
| EAN | 4067263116974 |