Hylsyavainsarja 1/4 tuuman neliö 33 osaa metriset/tuumamitat
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromiseosteräs, hilseilemätön nikkelialustainen kromaus.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuveille/muttereille kierteellä M1,6–M8.
Ruuveille/muttereille, joiden kierre enintään 3/8 tuumaa (amerikkalaiset tuumamitat).
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
kuusiokantahylsyt: 15 kpl nro 631000
koot 3,2; 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14
kuusiokantahylsyt: 10 kpl nro 631100
koot 3/16; 7/32; 1/4; 9/32; 5/16; 11/32; 3/8; 7/16; 1/2; 9/16
T-kahva: 1 kpl nro 633000 koko 116
hylsyruuvitaltta: 1 kpl nro 632800 koko 150
jatkovarret: 2 kpl nro 632400
koot 50; 150
taipuisa jatkovarsi: 1 kpl nro 632500 koko 150
nivelkahva: 1 kpl
niveladapteri: 1 kpl nro 633500 koko 1/4
räikkäväännin: 1 kpl nro 632000 koko 1/4
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pituus | 322 mm |
| Leveys | 135 mm |
| Korkeus | 57 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet; kuusiokoloavain; kuusiokantahylsyavaimet; kuusiokoloavain; kuusiokantahylsyavaimet; kuusiokoloavain |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen koot | metri/tuuma |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 3/16–9/16 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 33 |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 3/16-9/16 tuuma |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G630661 |
|---|---|
| EAN | 4018754260645 |