Kuusiokolokärki 1/4 tuumaa 14 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 3124-S
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin.
Optimaalinen kuitusuunta erityisen taontamenetelmän ansiosta. Avainvälit tiukoin toleranssein. Hylsy ei luista ruuvinkulmista ja suojaa siten ruuvinkantoja ja muttereita. Jännitys- ja vääntymävapaasti öljykylvyssä karkaistu tarkkaa istuvuutta varten. Pyörötyöstetty pinta AS-Drive-profiililla.
Sisäneliö reiällä standardin DIN 3120-D 6,3 mukaan.
Materiaali
HPQ®-teräs vaativiin käyttökohteisiin, hilseilemätön nikkelipohjainen kromipinnoite.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyt |
|---|---|
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa |
| Tuotetyyppi | Hylsyavainhylsy |
| Materiaali | Kestävää HPQ®-terästä. |
| Pituus | 24 mm |
| ⌀ ulostulopuolella | 18.8 mm |
| Avaimenväli | 14 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63100014 |
|---|---|
| EAN | 4018754000104 |