Hylsyavainsarja 1/4" neliö 22 osaa 6 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromiseosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokoloruuveille / muttereille kierteellä M2–M8
ja kuusiokoloruuvien (inbus) kierteille M4–M8.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
kuusiokantahylsyt: 13 kpl nro 631000 koko 3,5; 4; 4,5; 5; 5,5; 6; 7; 8; 9; 10; 11; 12; 13
kuusiokolohylsyt: 4 kpl nro 631700 koko 3; 4; 5; 6
T-kahva: 1 kpl nro 633000 koko 116
hylsyruuvitaltta: 1 kpl nro 632800 koko 150
jatkovarsi: 1 kpl nro 632400 koko 150
yleisnivel: 1 kpl nro 633500 koko 1/4
räikkäväännin: 1 kpl nro 632000 koko 1/4
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 227 mm |
| Leveys | 131 mm |
| Korkeus | 57 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-hylsyavaimet; Kuusiokoloavain; Kuusiokolo-hylsyavaimet; Kuusiokoloavain; Kuusiokolo-hylsyavaimet; Kuusiokoloavain |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 3–6 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 3,5–13 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6302666 |
|---|---|
| EAN | 4018754261499 |