Hylsyavainsarja, 1/4" neliö, tuumamitoitus, 27 osaa 27
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Vääntö- ja liitososat DIN 3122/3123:n mukaan. Kaikki osat muovilaatikossa.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
Hylsyavaimen hylsyt 6-kulma: 11 kpl, vastaa nro 631022, koot 5/32; 3/16; 7/32; 1/4; 9/32; 5/16; 11/32; 3/8; 7/16; 1/2; 9/16 tuumaa
Kuusiokulmahylsyt, pitkät: 10 kpl, vastaa nro 631417, koot 5/32; 3/16; 7/32; 1/4; 9/32; 5/16; 11/32; 3/8; 7/16; 1/2 tuumaa
T-kahva: 1 kpl, vastaa nro 633029
Ruuvimeisselikahva: 1 kpl, vastaa nro 632840, koko 150
Jatkot: 2 kpl, vastaa nro 632420, koot 50; 100
Yleisnivel: 1 kpl, vastaa nro 633520
Räikkäväännin: 1 kpl, vastaa nro 632090
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | muovilaatikko |
| Pituus | 280 mm |
| Leveys | 176 mm |
| Korkeus | 66 mm |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokoloavain; kuusiokoloavain; kuusiokoloavain |
| Neliökiinnitys | 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa; 1/4 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 5/32-9/16 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 27 |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 5/32-9/16 tuuma |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63004627 |
|---|---|
| EAN | 4067263116967 |