Hylsyavainsarja 1/2 tuuman neliö 33 osaa 12 12
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardien DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset neliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Sisältää 12-kulmahylsyt nro 642120.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokoloruuveille/muttereille kierteillä M6−M22 sekä kuusiokoloruuveille (inbus) kierteillä M5 − M18.
Toimitussisältö taulukon mukaan
Hylsyt: 19 kpl koot 8; 9; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34 mm
Kuusiokolohylsyt: 8 kpl nro 643220 koot 4; 5; 6; 7; 8; 10; 12; 14
T-kahva: 1 kpl 641320 koko 295
Jatkovarret: 3 kpl nro 641020 75; 125; 250
Yleisnivel: 1 kpl nro 641620 koko 1/2
Räikkäväännin: 1 kpl nro 640190 koko 1/2
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pituus | 507 mm |
| Leveys | 227 mm |
| Korkeus | 62 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 4–14 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 8–34 mm |
| Osien lukumäärä | 33 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63801812 |
|---|---|
| EAN | 4062406230852 |