Hylsyavainsarja 1/2 tuuman nelikanta 32 osaa
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat DIN 3122/3123, hylsyt DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset nelikannat DIN 3120 mukaan.
Mukana kuusiokantahylsyinsertit ja TiN-pinnoitetut ruuvauskärki-insertit. TiN-pinnoitetut kärjet antavat korkean tartunta- ja kulumiskestävyyden. Optimoitu korroosiosuojaus.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokoloruuveille/muttereille kuusiokantaosalla ja kierteelle M6 − M22, kuusiokoloruuvit kierteellä M6 − M18,
sisäiset Torx®-ruuvit kierteellä M4 − M10.
Toimitussisältö taulukkokäytön mukaan
kuusiokantahylsyt: 16 kpl koot 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32 mm
6″ kuusiokantaruuvitalttahylsyt, TiN-pinnoitetut: 7 kpl nro 643233 koot 5; 6; 7; 8; 10; 12; 14
Torx®-ruuvitalttahylsyt TiN-pinnoitetut: 6 kpl koot TX20; TX25; TX30; TX40; TX45; TX50
jatkovarsi: 1 kpl pituus 123 mm
nivel: 1 kpl
räikkäväännin: 1 kpl
Säilytys: muovilaatikossa, jossa teline/lokerikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pituus | 355 mm |
| Leveys | 235 mm |
| Korkeus | 65 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-ruuvimeisseli; kuusiokolo-hylsyavain; ruuvimeisselit TORX®-ruuveille; kuusiokolo-ruuvimeisseli; kuusiokolo-hylsyavain; ruuvimeisselit TORX®-ruuveille; kuusiokolo-ruuvimeisseli; kuusiokolo-hylsyavain; ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
| Kuusiokoloavaimen avainvälikokoalue | 5-14 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 10-32 mm |
| Osien lukumäärä | 32 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G637940 |
|---|---|
| EAN | 4000896181407 |