Hylsyavainsarja, 1/2 tuuman neliö, tuumakoot, 20 osaa 20
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Malli
Kiinnitys- ja liitososat DIN 3122/3123:n mukaan. Kaikki osat muovilaatikoissa.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Toimitussisältö (taulukkokäyttö)
12-kulmahylsyt: 15 kpl, vastaava nro 642122
koot 3/8; 7/16; 1/2; 9/16; 5/8; 11/16; 3/4; 13/16; 7/8; 15/16; 1; 1.1/16; 1.1/8; 1.3/16; 1.1/4 tuumaa
T-kahva: 1 kpl, vastaava nro 641320, koko 295
Jatkovarret: 2 kpl, vastaava nro 641020, koot 125; 250
Yleisnivel: 1 kpl, vastaava nro 641620
Räikkäväännin: 1 kpl, vastaava nro 640190
Säilytys: muovisalkku
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | Muovilaatikko |
| Pituus | 350 mm |
| Leveys | 302 mm |
| Korkeus | 84 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | 12-kulmaiset hylsyavaimet; 12-kulmaiset hylsyavaimet; 12-kulmaiset hylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 20 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 3/8–1 1/4 tuumaa |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 3/8-1.1/4 tuuma |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63004920 |
|---|---|
| EAN | 4045197955982 |