Hylsyavainsarja, 1/2 tuuman neliö, tuumamitat 20-osainen 20
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Veto- ja liitososat DIN 3122/3123 mukaan. Kaikki osat muovilaatikossa.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Toimitussisältö taulukon mukaan
Hylsyavaimet 12-kulma: 15 kpl, vastaa nro 642122
Koot 3/8; 7/16; 1/2; 9/16; 5/8; 11/16; 3/4; 13/16; 7/8; 15/16; 1; 1.1/16; 1.1/8; 1.3/16; 1.1/4 tuumaa
T-kahva: 1 kpl, vastaava nro 641320, koko 295
Jatkovarret: 2 kpl, vastaavat nro 641020, koot 125; 250
nivel: 1 kpl, vastaa nro 641620
räikkäväännin: 1 kpl, vastaa nro 640190
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | Muovilaatikko |
| Pituus | 350 mm |
| Leveys | 302 mm |
| Korkeus | 84 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | 12-kulmainen ruuvimeisseli; 12-kulmainen ruuvimeisseli; 12-kulmainen ruuvimeisseli |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Osien lukumäärä | 20 |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 3/8–1 1/4 tuumaa |
| Avainvälin alue 12-kulmaiselle hylsyavaimelle | 3/8-1.1/4 tuuma |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G63005120 |
|---|---|
| EAN | 4067263116981 |