Hylsyavainsarja 1/2" neliö 32 osaa 6 6
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromiseosteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkopuolisille kuusiokoloruuveille/muttereille kierteellä M5–M22 ja sisäpuolisille Torx®-ruuveille kierteellä M5–M14.
Toimitussisältö (taulukon käyttö)
kuusiokantahylsyt: 18 kpl nro 642200 koko 8; 10; 11; 12; 13; 14; 15; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24; 27; 30; 32; 34
Torx®-ruuvitalttahylsyt: 8 kpl, vastaa nro 643650 koko TX25; TX27; TX30; TX40; TX45; TX50; TX55; TX60
T-kahva: 1 kpl nro 641300 koko 300
Jatkot: 3 kpl nro 641000 koko 75; 130; 255
yleisnivel: 1 kpl nro 641600 koko 1/2
räikkäväännin: 1 kpl nro 640100 koko 1/2
Säilytys: ABS-muovilaatikossa
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pituus | 454 mm |
| Leveys | 253 mm |
| Korkeus | 64 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | 6-kulmahylsyavaimet; ruuvimeisselit TORX®-ruuveille; 6-kulmahylsyavaimet; ruuvimeisselit TORX®-ruuveille; 6-kulmahylsyavaimet; ruuvimeisselit TORX®-ruuveille |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 8–34 mm |
| Osien lukumäärä | 32 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6390666 |
|---|---|
| EAN | 4018754261109 |