Hylsyavainsarja 1/2 tuuman neliveto, 12 osaa, 6 6
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys- / liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkopuoliset nelikannat standardin DIN 3120 mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuveille/-muttereille, kierre M6 – M16.
Toimitussisältö (taulukon mukainen)
kuusiokantahylsyt: 9 kpl nro 642220 koko 10; 13; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24
2 jatkovartta: kumpikin 1 kpl nro 641020 koko 130; 255
1 räikkäväännin: nro 640190
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 407 mm |
| Leveys | 227 mm |
| Korkeus | 62 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet; Kuusiokantahylsyavaimet; Kuusiokantahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen koot | metrinen |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 10–24 mm |
| Osien lukumäärä | 12 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6376686 |
|---|---|
| EAN | 4062406230791 |