Hylsyavainsarja 1/2" neliö 12 osaa 6 6
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kiinnitys-/liitososat standardin DIN 3122/3123 mukaan, hylsyt standardin DIN 3124 mukaan. Sisä-/ulkoneliöt standardin DIN 3120 mukaan.
Kaikki työkalut säilytetään turvallisesti erityisesti muotoillussa polyuretaanivaahtomuovi-insertissä, jossa ne ovat aina käyttövalmiina.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Käyttötiedot
Ulkoisille kuusiokantaruuville/muttereille kierrealueella M6 – M16.
Toimitussisältö taulukon mukaan
kuusiokantahylsyt: 9 kpl nro 642229 koot 10; 13; 16; 17; 18; 19; 21; 22; 24
2 jatkokappaletta: kumpikin 1 kpl nro 641029 koot 130; 255
1 räikkäväännin: nro 640025
Säilytys: ABS-muovilaatikko
Tekniset tiedot
| Laatikon täyttöaste g | 6×14 |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Pakkaus | ABS-muovilaatikko |
| Pituus | 357 mm |
| Leveys | 176 mm |
| Korkeus | 52 mm |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet; kuusiokantahylsyavaimet; kuusiokantahylsyavaimet |
| Neliökiinnitys | 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa; 1/2 tuumaa |
| Avaimen välin alue, kuusiokantahylsyavain | 10-24 mm |
| Osien lukumäärä | 12 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G6376626 |
|---|---|
| EAN | 4062406061302 |