Yhdistelmäruuviavain
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Muottitaotut, sama avainväli molemmissa päissä tarkoin toleranssein. Hylsyä voidaan kääntää noin 180°.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyavaimet |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Materiaali | Kromivanadiiniterästä, kromattu |
| Valmistusprosessi | taottu uppotaonnalla |
| Liikkuva pää | 180 astetta |
| Avaimenväli | 14 mm |
| Vetoprofiili | 12-kulmaiset hylsyavaimet |
| Avaimen pituus | 224 mm |
| Leuan korkeus | 7.2 mm |
| Pään ⌀ | 19.8 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 621500 |
|---|---|
| EAN | 4045197480309 |