Hylsyruuvimeisselit T-kahvalla, terän pituus 230 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonomisesti muotoiltu T-kahva, jossa pitävä Haptoprene-pinta ja iskunkestävä muoviydin. Terä kromivanadiinierikoisterästä. Kromattu pinta.
Iskunkestävä muovinen T-kahva. Terä vanadiinierikoisterästä, mattakromattu pinta.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyt |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Kokonaispituus | 262 mm |
| Terän pituus | 230 mm |
| Avaimenväli | 7 mm |
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 622731 |
|---|---|
| EAN | 4045197950291 |