Hylsyruuvitaltat T-kahvalla, terän pituus 125 mm 13 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonomisesti muotoiltu T-kahva, jossa pitävä Haptoprene-pinta ja iskunkestävästä muovista valmistettu ydin. Terä kromivanadiini-erikoisterästä. Kromattu pinta.
Iskunkestävä muovinen T-kahva. Terä vanadiini-erikoisterästä, mattakromattu pinta.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-hylsyavaimet |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Kokonaispituus | 157 mm |
| Terän pituus | 125 mm |
| Avaimenväli | 13 mm |
| Vetoprofiili | 6-kulmahylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G62271113 |
|---|---|
| EAN | 4045197950246 |