Hylsyruuvimeisselit T-kahvalla, terän pituus 125 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Ergonomisesti muotoiltu T-kahva, jossa pitävä Haptoprene-pinta ja iskunkestävä muoviydin. Terä kromivanadiini-erikoisterästä. Kromattu pinta.
Iskunkestävä muovinen T-kahva. Terä vanadiini-erikoisterästä, mattakromattu pinta.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokolo-hylsyavaimet |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Kokonaispituus | 157 mm |
| Terän pituus | 125 mm |
| Avaimenväli | 7 mm |
| Vetoprofiili | kuusiokulmahylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 622711 |
|---|---|
| EAN | 4045197950185 |