Hylsyruuvitaltta kahvalla, lyhyt
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Monikomponenttinen voimakahva, jossa vääntömomentille ja käyttömukavuudelle optimoitu tartunta-alue.
Terä kromivanadiiniterästä, kromattu.
Lyhyt malli, terän pituus 65 mm
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokantahylsyavaimet |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Kokonaispituus | 172 mm |
| Terän pituus | 65 mm |
| Avaimenväli | 10 mm |
| Vetoprofiili | kuusiokantahylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 622301 |
|---|---|
| EAN | 4045197950079 |