Hylsyruuvitaltta tarkkuuskahvalla Kraftform Micro
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Monikomponenttinen voimakahva, jossa momentin- ja käyttömukavuuden kannalta optimoitu tartunta-alue.
Terä kromivanadiiniterästä, kromattu.
Monikomponenttisella tarkkuuskahvalla Kraftform Micro ja pyörivällä keskihylsyllä.
Tekniset tiedot
| Vetoprofiili | Kuusiokolohylsyavaimet |
|---|---|
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
| Kokonaispituus | 157 mm |
| Terän pituus | 60 mm |
| Avaimenväli | 3.2 mm |
| Valmistajan merkintä | 2069 Micro |
| Vetoprofiili | Kuusiokolohylsyavaimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 622100 |
|---|---|
| EAN | 4013288032331 |