Ulkopuolinen nelikulma-avain mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 904
Malli
Karkaistu varsi, kiinteästi liitetty T-väännin.
Sisänelikulma.
Raaka-aine
Erikoisterästä, mustaksi hehkutettu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pinta | mustattu |
| Materiaali | erikoisteräs |
| Vetoprofiili | 4-kulmahylsyavaimet |
| Vetoprofiili | 4-kulmaiset hylsyavaimet |
| Avaimenväli | 9 mm |
| Pään ⌀ | 18 mm |
| Tyyppi | 904 |
| Valmistajan merkintä | DIN 904 |
| Varren pituus | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 623200 |
|---|---|
| EAN | 4020772041717 |