Nelikulmaholkkiavain mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 248
Malli
Kalvittu, karkaistu nelikulma.
Raaka-aine
Erikoisterästä, mustaksi hehkutettu.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Vetoprofiili | 4-kulmaiset hylsyavaimet |
| Vetoprofiili | 4-kulmahylsyavaimet |
| Avaimenväli | 14 mm |
| Pään ⌀ | 27 mm |
| Tyyppi | 248 |
| Valmistajan merkintä | 248 |
| Kokonaispituus | 270 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 623100 |
|---|---|
| EAN | 4020772040055 |