Kolmiohylsyavain
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 22417 A
Malli
Tarkkuusteräsputkesta, sinkitty, kääntötapilla.
Käyttötiedot
DIN 22424:n mukaisille kolmioruuveille ja DIN 22425:n mukaisille kolmio muttereille.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | hylsyavain |
|---|---|
| Pinta | sinkitty |
| Materiaali | Teräsputki |
| Varren pituus | 125 mm |
| Pään korkeus sisämitta f | 12.05 mm |
| Varren ⌀ | 15 mm |
| Ruuveille | M8 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 623503 |
|---|---|
| EAN | 4062406380540 |