Sytytystulppahylsy, 3/8 tuumaa
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisäpuolelta upotettu nopeaa otetta varten ruuvinkannoista. Sisäneliö DIN 3120 -standardin mukaan.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Rakenne
Kuusikulmaiset hylsyavaimen hylsyt.
Malli
Taottu korkealaatuisesta teräksestä, sisältä upotettu nopeaa tarttumista varten ruuvinkantoihin. Sisäneliö standardin DIN 3120 mukainen.
Materiaali
Kromivanadiiniteräs, kromattu.
Tekniset tiedot
| Neliökiinnitys | 3/8 tuumaa |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Hylsyavainkärki |
| Vetoprofiili | 12-kulmahylsyt; 12-kulmahylsyt; 12-kulmahylsyt |
| Vetoprofiili | 6-kulmahylsyt; 6-kulmahylsyt; 6-kulmahylsyt |
| Sytytystulpan pidin | Kruunujousi |
| ⌀ ulostulopuolella | 21.7 mm |
| Pituus | 60 mm |
| Avaimenväli | 16 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 637340 |
|---|---|
| EAN | 4000896040131 |