Säädettävä otsareikäavain taivutetut mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erikoisteräs, särmä hiottu, mustaksi hehkutettu, kiinteät tapit.
Käyttö
Kaksireikäisiin muttereihin.
Ohje
Tapin ⌀ = tapin nimellis-⌀ − 0,1 mm. Toleranssialue h12.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Avainlukitus |
|---|---|
| Suora | ei |
| Taivutetut | kyllä |
| Leveyssäätötoiminnolla | kyllä |
| Tyyppi | 758 |
| Valmistajan merkintä | 758CC |
| Säädettävä tappiväli a | 11 - 60 mm |
| Tapin nimellis-⌀ | 4 mm |
| Pituus l | 153 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 628610 |
|---|---|
| EAN | 4020772050924 |