Säädettävä otsareikäavain suora, jaloteräs mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Jaolteräs, ruostumaton, kiinteä tappi.
Käyttö
Kaksireikäisiin muttereihin.
Ohje
Tapin ⌀ = tapin nimellis-⌀ − 0,1 mm. Toleranssialue h12.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Avainlukitus |
|---|---|
| Materiaali | Jaloteräs, INOX |
| Suora | kyllä |
| Taivutetut | ei |
| Tyyppi | 758 |
| Valmistajan merkintä | 758NI |
| Säädettävä tappiväli a | 11 - 60 mm |
| Tapin nimellis-⌀ | 3 mm |
| Pituus l | 160 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 628620 |
|---|---|
| EAN | 4020772050504 |