Nivelotsareikäavain vääntömomenttiavaimiin mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erikoisterästä, tukipinta hiottu, mustaksi hehkutettu.
Vääntönelikulma käytettäväksi momenttiavaimen kanssa. Vaihdettavat tapit.
Käyttö
Kaksireikäisiin muttereihin.
Ohje
Tapin ⌀ = tapin nimellis-⌀ − 0,1 mm; toleranssialue h12.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Avainlukitus |
|---|---|
| Tyyppi | 764C |
| Valmistajan merkintä | 764Md |
| Kokonaispituus | 180 mm |
| Säädettävä tappiväli a | 40–80 mm |
| Tapin nimellis-⌀ | 6 mm |
| Suurin halkaisija | 80 mm |
| Tappikierre | M6 |
| Neliökiinnitys | 3/4 tuumaa |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 628820 |
|---|---|
| EAN | 4020772050177 |