Nivelotsareikäavain suora mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Erikoisterästä, tukipinta hiottu, mustaksi hehkutettu.
Kiinteät tapit
Käyttö
Kaksireikäisiin muttereihin.
Ohje
Tapin ⌀ = tapin nimellis-⌀ − 0,1 mm; toleranssialue h12.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Avainlukitus |
|---|---|
| Tyyppi | 764C |
| Valmistajan merkintä | 764 |
| Kokonaispituus | 150 mm |
| Säädettävä tappiväli a | 18 - 40 mm |
| Tapin nimellis-⌀ | 4 mm |
| Suurin halkaisija | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 628800 |
|---|---|
| EAN | 4020772041045 |