Nivelhaka-avain tappi mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Nivelhaka-avaimet, tapit.
Erikoisterästä, tukipinta hiottu, karkaistu ja mustaksi hehkutettu.
Käyttö
Ristireikämuttereille DIN 1816.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Hakavaimet |
|---|---|
| Mutterin ulko-⌀:lle | 22 - 35 mm |
| Tyyppi | 775D |
| Valmistajan merkintä | 776C |
| Kokonaispituus | 165 mm |
| Tapin ⌀ | 3 mm |
| Suurin halkaisija | 35 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 628100 |
|---|---|
| EAN | 4020772053062 |