Putkenpuhdistuslaite POWER SPIN 1 1
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
RIDGID Power Spin on täydellinen työkalu tukkeutuneiden viemäriputkien puhdistukseen.
Käyttötiedot
Viemäriputkille, joiden halkaisija on 12,6–40 mm. Spiraalien sisään- ja ulosruuvaus käsikammella tai portaattomalla porakoneella (ei sisälly toimitukseen). Näin kierrosnopeus voidaan nostaa jopa 500 kierrokseen/min lisävoimaa varten.
Tekniset tiedot
| Manuaalinen käyttö | vinssi |
|---|---|
| Koneellinen käyttö | Säädettävällä kierrosluvulla varustettu porakone |
| Sopii putki-⌀:lle | 12.6–40 mm |
| Tuotetyyppi | Putkenpuhdistuslaite |
| Taipuisan akselin pituus | 7.6 m |
| Akselin ⌀ | 6.3 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G8148411 |
|---|---|
| EAN | 095691570437 |