Tasokaavin kovametalliterällä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tukeva lattateräs kiristysmekanismilla ja vaihdettavalla neliteräisellä kovametalliterällä. Kovametalliterä on hiottu ja käyttövalmis, siinä on neljä leikkuusärmää ja se on käännettävissä.
Huomautus
Terät nro 837600 sopivat myös sähköisiin kaapimiin.
Tekniset tiedot
| Kahvan materiaali | Puu |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kaavinrauta |
| Terän materiaali | HM |
| Kahvan malli | lakattu puukahva |
| Terän leveys | 25 mm |
| Kokonaispituus | 450 mm |
| Kovametallilevyn koko | 25×25×2 mm |
| Terien lukumäärä z | 4 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 837520 |
|---|---|
| EAN | 4049002021084 |