Kolmiomainen kaavinrauta
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
DIN 8350 C
Rakenne
Kolmionmuotoiset, laikkahiotut terät, kromivanadiiniterästä, lakattu puukahva.
Tekniset tiedot
| Kahvan materiaali | Puu |
|---|---|
| Tuotetyyppi | Kaavinteräs |
| Normi | DIN 8350 C |
| Terän materiaali | Kromivanadiiniteräs |
| Kahvan malli | lakattu puukahva |
| Terän leveys | 14 mm |
| Terän pituus | 125 mm |
| Kokonaispituus | 225 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 836010 |
|---|---|
| EAN | 4049002006951 |