Hitsauspuristin C-muotoisilla leuoilla ja liikkuvilla leukapaloilla 455 mm 455 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Leuoissa korkea ja syvä aukko, erittäin suuri puristusalue. Pihdirunko säätöruuvilla sekä lukitus- ja vapautusvivulla. Kahva ja leuat nikkelöidyt.
Liikkuvat leukapalat hellävaraiseen kiinnitykseen.
Käyttötiedot
Erittäin sopivat profiilien paikallaanpitoon poraus-, hitsaus- tai ruuvaustöissä; suuri puristusalue.
Varaosa
Varajousi nro 708301 koko 10.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Lukkopihdit |
|---|---|
| Kapasiteetti | 250 mm |
| Pinta | niklattu |
| Leuat | liikkuva |
| Kokonaispituus | 455 mm |
| Jänneväli | 220 mm |
| Kapasiteetti | 250 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G709401455 |
|---|---|
| EAN | 4062406241063 |