Lattapihdit, kromatut, VDE-eristetyt 160 mm 160 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Normi
DIN ISO 5745
Rakenne
Lyhyillä, vahvoilla leuoilla (litteät). Leuoissa uurretut tartuntapinnat.
Kromatut pihdit, monikomponenttikahvat, eristetty 1000 V:iin asti standardin SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 mukaisesti.
Materiaali
Erikoistyökaluteräs, pudotustaottu ja öljykarkaistu.
Tekniset tiedot
| U-muoto | tasainen |
|---|---|
| Kahva | Monikomponenttimateriaaliset holkit. |
| Materiaali | Työkaluerikoisterästä, muottiintaottu ja öljykarkaistu |
| Tuotetyyppi | Lattapihdit |
| Leukojen toteutus | uritetut tartuntapinnat |
| Pihdin pinta | kromattu |
| Normi | DIN ISO 5745; SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
| Eristetty arvoon | AC 1000 V; DC 1500 V |
| Leukapituus | 30 mm |
| Leukojen toteutus | uritetut tartuntapinnat |
| Kokonaispituus | 160 mm |
| U-muoto | tasainen |
| Kahva | Monikomponenttimateriaaliset holkit. |
| Normi | DIN ISO 5745; SS EN IEC 60900 / VDE 0682-201 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G710300160 |
|---|---|
| EAN | 4003773033783 |